galerie

Předsilvestrovská derniéra Strašidlo cantervillské

| Ke stažení (1) | Text |

29.12.2016 Divadlo U Kapličky - České Budějovice 19,00 hod.

Agentura Kultur-Kontakt se rozhodla po třech letech uvádění této rozverné komedie z pera Oskara Wildea, rozloučit se "předsilvestrovskou derniérou". Pokud patříte mezi ty diváky, kteří v průběhu oněch tří let nestihli navštívit nádvoří některého hradu, zámku či pivovaru, kde jsme komedii uváděli, nebo poatříte mezi naše věrné návštěvníky, tak vězte, že máte poslední možnost se přijít podívat. Derniéra bývá pověstná tím, že si herci na sebe navzájem vymýšlejí různé vtípky a drbné legrácky a když se ještě jedná o předsilvestrovský termín, můžete si být jisti, že o smích nebude nouze. Přijďte se s námi rozloučit s tímto úspěšným představením, které již vidělo více jak 2 500 diváků.

Vstupenky na představení Strašidla Cantervillského lze zakoupit prostřednictvím rezervačního systému - CB system

I letos pro Vás připravujeme divadelní představení Strašidla Cantervillského.

Termíny a místa představení:

  • 1. 7. pá Rožmberk - nádvoří hradu
  • 10. 7. ne Třeboň - nádvoří pivovaru Regent
  • 30.7. so Zlatá Koruna - nádvoří kláštera
  • 5. 8. pá České Budějovice - radniční nádvoří
  • 7. 8. ne Třeboň - nádvoří pivovaru Regent
  • 19. 8. pá Benešov nad Černou
  • 26. 8. pá České Budějovice - radniční nádvoří
  • 12. 11. so Milevsko - kulturní dům - Z technických důvodů je toto představení Strašidlo Cantervillské zrušeno. Děkujeme za pochopení.

Vstupenky na představení v Třeboni - itrebon

Ke vstupenkám zakoupeným v předprodeji na představení v Třeboni dárkový set 3 piv zdarma.

Vstupenky na představení v Milevsku - Milevskem

Strašidlo Cantervillské. Oskar Wilde

"Slyšíš mě, duchu lorda Simona de Cantervill? Přál bych ti, abys též jednou poznal utrpení starce, který musí opustit svůj domov a své zvyky a hledat si nový život, kdesi v londýnském apartmá, jen proto, že mu ze zámku pro tvé strašení uteklo takřka veškeré služebnictvo."

Co se stane, když anglický lord prodá své rodové sídlo i s proslulým strašidlem a nikdy nemizející krvavou skvrnou, pragmatickému americkému velvyslanci na odpočinku? Dokáže sličná Virgine zlomit strašlivou kletbu, díky které duch lorda Simona pyká již více jak 300 let za vraždu své manželky Eleonory, která si dovolila, mu připravit zvěřinu obzvláště neoblíbeným způsobem? Podaří se rodině Otisů spíše zlikvidovat zázračným americkým čističem krvavou skvrnu, anebo tím přivedou k zoufalství strašidlo, kterého se až doposud všichni báli?

Přijďte se podívat na romantickou komedii, horor i detektivku zároveň napsanou Martinem Drahovzalem na motivy prvotiny mistra humoru a krásných dialogů Oscara Wildea. Příběh odehrávající se v daleké Anglii na sklonu 19. století vás jistě okouzlí svým humorem i honosnými kostýmy.

Agentura Kultur-kontakt
Adresa: Plzeňská 2311/2A
370 04 České Budějovice
kancelář: Po - Pá 9-13
půjčovna kostýmů: Po, St, Pá 14-17
Mobil: 777 113 437
E-mail: mares@kultur-kontakt.cz
GDPR směrnice
Ič: 638 84 933
DIČ: CZ7310171286
Č. účtu: 104471069/0300 ČSOB

Webmaster: voky wedos