galerie

Divadlo Chůdadlo

Chůdadlo - komedianti na vysoké úrovni. Tato banda komediantů a umělců s mnoha talenty se zabývá především orginálními představeními a chůdách a ohňovými show. Chůdadlo založil Vítek Procházka spolu se svou ženou Malinou a Lukášem Fillerem.

Ohně Karibiku

Z brusu nová sólová ohňová show. Žonglérská choreografie nabitá těmi nejlepšími triky. Celkový dojem je ještě zesílen přesným načasováním do hudby z filmu, který asi není nutno jmenovat:-) Vzhledem k délce necelých devíti minut je toto představení obzvlášť vhodné do interiérů. Možno provést s většími či menšími ohni. Video můžete shlédnout na

Ohně Karibiku

Irisado - světelná show

Světelná žonglérská show. Tři tanečníci točí svítícími tyčemi, kuželkami a poi v naprosté souhře s podmanivou hudbou. Synchronizace je dovedena k dokonalosti. Světelné obrazy uhranou všechny přihlížející. Vystoupení je možno provést i v prostorách, kde jsou zakázány ohně. Výtečný efekt bez kouře a nebezpečí.

NAPROSTÁ TMA JE NUTNOSTÍ PRO ŘÁDNÉ VYZNĚNÍ PŘEDSTAVENÍ

Irisado

Předtančení na chůdách

Vítání na chůdách

Kejklíř Vítek

Jeden kumštýř - mnoho představení.

Nemusíte zvát mnoho umělců, Vítek toho zvládne spoustu sám. - veselá žonglérská představení - netradiční představení na chůdách - fireshow - SVĚTELNÉ ŽONGLOVÁNÍ (MOŽNO DĚLAT I TAM, KDE NENÍ PŘÍPUSTNÝ OHEŇ) - moderátorování na chůdách i bez A to vše se stoprocentní profesionalitou a spolehlivostí.

Dark-light

Nová světelná show. Žonglování se svítícími míčky, kužely a tyčemi. - kontrast světla a tmy - boj světla o existenci uprostřed temnoty - tajemná atmosféra, magické světelné obrazce - precizní žonglérská choreografie - možno hrát i tam, kde není možná ohňová show Kejklíř Vítek Délka představení: 8 min. plus případný přídavek Ideální podmínky: výška stropu 2.5m, prostor 4x4m.,v případě většího počtu diváku je nutná aparatura s možností puštění CD (menší akce si ozvučím sám) Naprostá tma je nutností pro řádné vyznění představení.

Moderátor

Chcete, aby vaše akce byla moderována opravdu zajímavě a rozmanitě? Vítek je přesně to, co hledáte. Díky zkušenostem z pouličního divadla není vítkovo moderování jen suché uvádění jednotlivých čísel. Jde hlavně o vytváření a udržování atmosféry a vtahování diváků do děje ? to je něco, co se za mikrofonem v rádiu nenaučíte. Můžete si být jisti, že nikdy nezkomolí ani nezapomene jména maturantů.

Agentura Kultur-kontakt
Adresa: Plzeňská 2311/2A
370 04 České Budějovice
kancelář: Po - Pá 9-13
půjčovna kostýmů: Po, St, Pá 14-17
Mobil: 777 113 437
E-mail: mares@kultur-kontakt.cz
GDPR směrnice
Ič: 638 84 933
DIČ: CZ7310171286
Č. účtu: 104471069/0300 ČSOB

Webmaster: voky wedos