galerie

Bambiriáda 21.-23.5.2010

Cílem akce BAMBIRIÁDA je seznámení veřejnosti s aktivitami sdružení dětí a mládeže a středisek volného času, představení jejich aktivit novinářům (zástupcům médií), setkání sdružení (vedoucích a dětí), získávání nových členů a spolupracovníků, ukázka organizačních a prezentačních možností a schopností, s nimiž sdružení a střediska volného času disponují.

Bambiriáda se letos koná ve 27 městech České republiky, očekává se 250 tisíc návštěvníků. Informaci, ve kterých městech a místech se Bambiriáda letos uskuteční, naleznete na www.Bambiriada.cz.

Českých Budějovicích akce proběhne ve dnech 21.-23.5.2010
POZOR změna oproti předcházejícímu ročníku

Akce se stejně jako v loňském roce koná u Sportovní haly v Českých Budějovicích. Chtěli bychom letos opět oslovit a pozvat co nejvíce vás, souborů tanečních, hudebních, recitačních, dramatických, sportovních aj., které by svým vystoupením určitě obohatily, zpestřily a oživily program celé Bambiriády. Protože se nám v loňském roce velice osvědčilo rozdělení jednotlivých dní do kategorií, zachováme stejné členění i pro letošní rok.

Pátek - program pro školy - (tanec všeho druhu, recitace, zpěv, sportovní ukázky aj.)
Sobota - program pro rodiny - (Bambidivadlo - divadelní představení + tanec, zpěv, recitace, aj.)
Neděle - program pro všechny - (Folková neděle - folk a country skupiny + country předtančení)

Letos bude opět zajištěno zastřešené stabilní podium (délka 8 m, hloubka 6 m, výška 80 cm), zastřešený divácký prostor před podiem a profesionální zvukařské vybavení. Nejde o perfektní výkon, ale o to připravit a prožít co nejhezčí tři dny společného setkání.

Agentura Kultur-Kontakt se postarala o kompletní zajištění kulturního programu a pódiových vystoupení. V pátek a v neděli acki moderoval Miroslav Mareš, v sobotu pak David Kovařík.

Agentura Kultur-kontakt
Adresa: Plzeňská 2311/2A
370 04 České Budějovice
kancelář: Po - Pá 9-13
půjčovna kostýmů: Po, St, Pá 14-17
Mobil: 777 113 437
E-mail: mares@kultur-kontakt.cz
GDPR směrnice
Ič: 638 84 933
DIČ: CZ7310171286
Č. účtu: 104471069/0300 ČSOB

Webmaster: voky wedos